ARTIK TÜM İSG HİZMETLERİNİ VATAN’DAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

Vatan İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi olarak işletmenizin ve çalışanlarınızın iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin tüm gereksinimlerinizi çözmeye odaklanmaktayız.

  • Anlaşmalı İş Güvenliği Ortam Ölçümleri Laboratuvarlarımız ile İstanbul’un her iki yakasında işyeriniz için en uygun elektrik ve ortam ölçümleri ile mekanik kontrolleri paket olarak sağlamaktayız.
  • Yine anlaşmalı sağlık kurumu ve laboratuvarlarımız aracılığıyla çalışalarınız için gerekli tüm tetkikleri, aşıları, gözetimi üstlenmekteyiz.
  • Ayrıca, yangın söndürme tüpleri ve yangın eğitimi, ilkyardım eğitimi, iş sağlığı ve güvenliği levhaları, işaretleri, kişisel koruyucu donanımları gibi tüm ek konularda Vatan İş Sağlığı ve Güvenliği Merkezi her türlü desteği eksiksiz vermektedir.

Yani 6631 sayılı yasanın öngördüğü İş Güveliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Yardımcı Sağlık Personeli istihdamını yetkin ve donanımlı personelimizle sizin adınıza sağlamanın yanı sıra ilgili yasa ve yönetmeliklerin diğer gerekliliklerini tek çatıdan kolayca edinebilirsiniz.

Vatan OSGB her türlü iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının takibini bu alanda üniversite ARGE merkezleri tarafından geliştirilmiş programlar aracılığıyla yapmaktadır. Dolayısıyla, VATAN OSGB, işinizi önemser ve şansa bırakmaz.

Tüm paket hizmetlerimizden uygun fiyatla yararlanmak üzere Merkezimiz ile iletişime geçiniz.